Yükleniyor...

Regent A.Ş.
 • T: +90 212 651 0652
  GSM:0545 248 94 87
  F:+90 212 602 2080
 • Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBULMerkez Mah. Gamze Sokak No:7
 • Pzt - Cum 09:00 - 18.00Cmt - Paz Kapalı

REGENT Kimya Kağıtçılık Makine Yapı San. A.Ş.

Kuruluşumuz Kozmetik (Sıvı El Sabunu, duş jeli,şampuan vb. ) sıvı grubu deterjan ve deterjanlar ile hava aromatize, kağıt grubunda da geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Regent Kimya Kağıtçılık Makine Gıda Yapı San.ve Tic. A.Ş. uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. İnsan sağlığı konusuna özel bir önem veren Regent Kimya, dünyada deterjan ve kozmetik üretimi konusundaki gelişmeleri yakından izleyerek, güçlü bir teknolojik altyapı oluşturmuştur. Üretimin her aşamasında kimya ve kozmetik alanında deneyimli bir ekibin yer alması Regent Kimya’nın kalite ve güven imajını güçlendiren en önemli unsurlardan biridir. En iyiyi en ekonomik koşullarla piyasaya sunma ilkesiyle Regent Kimya, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Regent Kimya, ulusal ve uluslararası marka olma yolunda ilerlerken, vazgeçilmez iş prensiplerinden ve deneyimlerinden güç almaktadır. Kuruluşumuz,deterjan ve kozmetik sektöründe ,deterjan, kuvvetli asit-baz, hava aromatize ve kozmetik ,kağıt gruplarının üretimini gerçekleştirmeye yönelik Akkuş Grup bünyesinde Entegre Yönetim Sistemi ile yönetilmektedir.

Tekstil sektörüne 1993 yılında adım atan Akkuş, bu sektörde kazandığı deneyimlerle, ulusal ve uluslararası platformda tanındı ve ürünleriyle aranılan bir şirket konumuna geldi.

Tekstil sektöründeki vizyonunu, süreç içerisinde farklı sektörlerdeki girişimleriyle geliştiren Akkuş, girdiği her alanda başarıyı yakalamayı bildi.

Tekstilde gelen başarılar sonrası, gayrimenkul, tekstil tasarımı, kimya ve inşaat alanlarında da boy gösteren ve şirketlerini Akkuş Grup çatısı altında toplayan firma; bugün Türkiye ekonomisine fayda sağlayan prestijli şirketler arasında özel bir yere sahiptir.

quote

Firmamız, ürün yelpazesini genişletmek ve müşterilerine daha iyi ürünler sunabilmek adına, farklı markalara sahiptir.

Amacımız

Amacımız, faaliyet alanımız ile ilgili satış ile satış sonrası hizmet alanında en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, İstihdam yaratmak, Müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmek, çevre ve insana duyarlı olmaktır.

Önce İnsan

Firmamız son kullanıcının sağlığına çok önem vermekte ve bu bilinçle üretim amaçlamaktadır. Ayrıca firmamız çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine de önem vermektedir. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmaktadır.

Çevre Bilincimiz

Firmamız üretimin her aşamasında çevreye zarar vermeyecek şekilde çalışmak üzere planlamaktadır. Buradaki amaç, etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmaktır.

Markalarımız

Akkuş Grup

Tekstil sektörüne 1993 yılında adım atan Akkuş Grup, bu sektörde kazandığı deneyimlerle, ulusal ve uluslararası platformda tanındı ve ürünleriyle aranılan bir şirket konumuna geldi. Tekstil sektöründeki vizyonunu, süreç içerisinde farklı sektörlerdeki girişimleriyle geliştiren Akkuş, girdiği her alanda başarıyı yakalamayı bildi.

Tekstilde gelen başarılar sonrası, gayrimenkul, tekstil tasarımı, kimya ve inşaat alanlarında da boy gösteren ve şirketlerini Akkuş Grup çatısı altında toplayan firma; bugün Türkiye ekonomisine fayda sağlayan prestijli şirketler arasında özel bir yere sahiptir.

AKKUŞ GRUP olarak amacımız;

Müşteri beklentileri ötesinde, tüm proseslerimizde Toplam Kalite Yönetimini esas alarak, en önemli ürünümüzün “Kalite” olacağını benimsemektedir. İşletme kültürümüz kaliteyi kontrol etmek değil, üretmektedir.

Bu Anlayış ve görüş altında;

 • Kalitenin “müşteri, istek ve ihtiyaçlarına uygunluk” olduğu inancıyla, müşteri taleplerinin en uygun ve kısa zamanda karşılanması,
 • Kalite Yönetim Sisteminin uluslararası ISO 9001:2000 standartlarının yerine getirilecek şekilde dökümante edilerek belgelenmesi,
 • Kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve kalite tanımına uygun ürünün üretimi için tüm Akkuş grup personelinin kalite takım çalışmalarına katılımının sağlanması ve gerekli teknolojik imkanların temin edilmesi,
 • Kullanılan malzemelerin tedariğinde kalite sistemimize uygun “seçilmiş tedarikçilerden” yararlanılması ve aynı zamanda tedarikçilerimizin ve diğer paydaşlarımızın da kuruluşumuzdan memnun olmalarının sağlanması,
 • Eğitimli, ileri görüşlü ve katılımcı çalışanlarımızca kalitemizin sürekli kılınması ve etkinleştirilmesi
 • Çevre ve topluma karşı olan sorumluluğun bilincinde hareket edilmesi Kalite Politikamız’dır..

Grup Firmalarımız

Akkuş Tekstil

1993 yılında tekstil sektörüne giren Akkuş, kısa zamanda attığı büyük adımlarla sektörün öncü şirketlerinden biri durumuna geldi.

Akkuş Gayrimenkul

Türkiye’deki arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve bu projelere yatırım yapmak gibi bir misyon ile inşaat sektöründe yeni bir perspektifin öncülüğünü yapıyor.

Akkuş İnşaat

Bugüne kadar birçok inşaat projesinde imzası olan Akkuş Gayrimenkul, katlı otoparklar, plazalar ve iş yerleri gibi projeleri başarıyla tamamladı.