Yükleniyor...

Regent A.Ş.

REGENT Kimya Kağıtçılık Makine Yapı San. A.Ş.

Üretici markalarıyla temizlik deterjanları ve oto bakım ürünleri çeşitlerini en kaliteli ve en geniş ürün çeşitlerini üretip toptan satış ve ihracatını yapıyor. Arge ile daima yeni ürünler piyasaya en kaliteli ve uygun fiyatlara tedariği. Markalarımızla yurtiçinde geniş bayi ağı ve odaklıle çalışmaktadır. Ayrıca firmamız müşterinin talep ettiği model ve ürün tedarik etmek için tüm ekip ve alt yapıyla bize hizmetinizdedir.

quote

Firmamız, ürün yelpazesini genişletmek ve müşterilerine daha iyi ürünler sunabilmek adına, farklı markalara sahiptir.

Amacımız

Amacımız, faaliyet alanımızla ilgili satış ve satış sonrası hizmet alanlarımızda en iyi ve en iyi şirketlerimizden biri, ülke ekonomisine göre konumumuz, İstihdamımız, Müşterilerimiz en iyi şekilde hizmet etmek, çevre ve insana duyarlı olmaktır.

Önce İnsan

Üretici sonumuzda sağlığını çok önem vermekte ve bu bilinçle. Ayrıca firmamız çalışanların sağlığını ve iş güvenliğini de önemimizi. Yapılandırdırılmış tüm işlerde yönetmek ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmaktadır.

Çevre Bilincimiz

Şirket üretimin her şeyi çevreye zarar vermeyecek şekilde planlamayı planlıyor. Buradaki amaç, etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere göre daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmaktır.

Markalarımız

Akkuş Grup

Grup Firmalarımız